بانک ملی ایران

((هر جا سخن از اعتماد است نام بانک ملی ایران می درخشد ))

پرداخت سود سهام شرکت سرمایه گذاری ملی ایران
شرکت سرمایه گذاری ملی ایران پرداخت سود سهام حدود 47000 سهامدار حقیقی خود را که در مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ 23/ 12/ 85 شرکت سهامدار بوده اند، مقارن با روز مبعث پیامبر گرامی اسلام به صورت همزمان از تاریخ 21/ 05/ 86 و صرفا از طریق سیستم بانکی آغاز می نماید.

جهت تسریع در امر پرداخت سود سهام، با هماهنگی های به عمل آمده با بانک صادرات ایران به دلیل گستردگی و پوشش مناسب شعب الکترونیکی و همکاری که بانک با شرکت انجام داده است سود سهام تنها از طریق شعب بانک صادرات ایران و به شرح زیر پرداخت خواهد شد:

1- سهامدارانی که شماره حساب سپهر بانک صادرات خود را به شرکت اعلام نموده اند در تاریخ 21/ 05/ 86 سود سهام به حساب آنها واریز خواهد شد.

2- مابقی سهامداران ظرف سه ماه از تاریخ 24/ 05/ 86 با مراجعه به یکی از شعب سپهر بانک صادرات ایران در سراسر کشور با ارائه مدارک شناسایی فردی (شناسنامه، گواهی نامه، کارت ملی و یا گذرنامه) و یک نسخه تصویر آن و مدارک سهامداری (برگ سهام، گواهی نامه نقل و انتقال و سپرده سهام و یا اعلامیه خرید و فروش با توجه به اینکه کد سهامداری و یا کد بورس ملاک شناسایی سهامدار می باشد) می توانند نسبت به دریافت سود سهام خود اقدام نمایند.

3- سهامدارانی که سود سهام آنها بیشتر از مبلغ 000، 000، 50 ريال می باشد باید ابتدا نسبت به افتتاح حساب سپهر در یکی از شعب بانک صادرات به نام خود اقدام نمایند. سود سهام این دسته از سهامداران بلافاصله توسط همان شعبه به حساب آنها واریز خواهد شد. با توجه به اینکه از سال آینده سود سهام تنها از طریق واریز به یکی از انواع حسابها سپهر بانک صادرات ایران صورت می گیرد. لذا توصیه می شود سهامداران هنگام دریافت سود سهام خود نسبت به افتتاح یکی از انواع حسابهای سپهر اقدام نمایند. با هماهنگی به عمل آمده، بانک نسبت به ارسال شماره حساب های افتتاح شده به شرکت اقدام خواهد نمود.

4- آن دسته از سهامدارانی که نام آنها در لیست بانک موجود نمی باشد و یا به دلیل ناقص بودن مشخصات و مدارک، بانک از پرداخت سود به آنها خودداری می نماید و یا سود سنوات گذشته خود را از شرکت دریافت ننموده اند می توانند با افتتاح حساب سپهر به نام خود نسبت به ارسال مدارک فردی (کپی شناسنامه و کارت ملی) و کپی دفترچه و یا کارت حساب از طریق یکی از آدرسهای مندرج در ذیل اطلاعیه به شرکت اقدام فرمایند. بدیهی است سود سهام در اسرع وقت به حساب آنها واریز خواهد شد.

5- برای سهامدارانی که وکلای قانونی آنها نسبت به افتتاح حساب به نام سهامدار در یکی از  شعب سپهر بانک صادرات اقدام نمایند، سود سهام بلافاصله توسط همان شعبه به حساب سهامدار واریز خواهد شد. در غیر اینصورت وکلای قانونی باید با در دست داشتن اصل وکالت نامه و یک نسخه کپی آن و همچنین مدرک شناسایی معتبر از تاریخ 01/ 06/ 86 به چهارراه طالقانی ولی عصر، روبروی جهاد کشاورزی بانک صادرات ایران شعبه طالقانی- ولی عصر کد 2110 مراجعه و پس از احراز اصالت وکالت نامه (با ضوابط بانک و سازمان بورس اوراق بهادار) توسط بانک سود سهام را دریافت نمایند.

6- موکد اعلام می گردد به هیچوجه پرداخت سود سهام به صورت حضوری در اداره سهام شرکت انجام نخواهد شد.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و ششم شهریور ۱۳۸۹ساعت 0:40  توسط کیا  |